Umění řeči jako životní síla

image

Celodenní seminář pro veřejnost

5. května 
od 10:00 do 18:00

Zveme Vás na další pokračování semináře Umění řeči jako životní síla, které je určeno pro všechny zájemce bez ohledu na předchozí účast. 

V rámci semináře se budeme opět zabývat řeckou gymnastikou v souvislosti s léčivým a terapeutickým účinkem a s její proměnou v novou kvalitu pohybu - řeči a myšlení.

Program setkání:
Po krátkém uvítání budeme dopoledne pokračovat venku v rámci práce s řeckou gymnastikou. Nemějte strach, není to žádný výkonnostní sport. Odpoledne pak budeme v sále pracovat na proměně cvičení.

Lektorka semináře
Paní Nora Vockerodt se narodila v roce 1949, studovala anthroposofii, divadelní vědu, tvořivou řeč (Sprachgestaltung) a zpěv (Škola pro odhalení hlasu). Je divadelní režisérkou a lektorkou pro obor „Tvořivá řeč a dramatické umění“ na Akademii sociálního umění Tabor v Praze, spolupracuje se Základní školou logopedickou a základní školou praktickou, dlouhodobě se také věnovala práci s dětmi a mládeží. Díky svým zkušenostem dokáže intenzivně pracovat s řečí a řeč napravovat, často také pracuje s gesty a jejich významem - jak pro divadelní projev, tak pro pedagogickou - terapeutickou oblast.

Pro koho

Seminář je určen pro ty, kteří pracují v pedagogickém či terapeutickém oboru, zároveň pro všechny, kteří chtějí nabýt jistoty ve svém vlastním projevu a kultivovat svou řeč.

Místo setkání

Akademie sociálního umění TABOR, Španělská 10, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Vchod recepcí z ulice Na Smetance (bezbariérový vstup). Zobrazit na google maps »

Cena semináře a další informace

Cena za celodenní seminář je 600 Kč. 
Přihlašujte se prosím na posta@akademietabor.cz 

Prosíme, vezměte si na ven dostatečně teplé oblečení a pevné boty, na dopoledne pak měkkou obuv.