Pro zájemce o studium

Dny otevřených dveří a návštěva výuky

8. listopadu od 14:00 hodin 

Dny otevřených dveří probíhají v prostorách Akademie Tabor, Španělská 1073/10, Praha 2. Zájemci se mohou domluvit i na individuální návštěvě na tel. 731 117 370. Den otevřených dveří začíná skutečně v uvedenou hodinu. Přijdete-li později, uniknou Vám podstatná sdělení.  

V rámci dne otevřených dveří máte možnost setkat se s lektory a studenty Akademie Tabor, ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. Máme pro Vás připravenu prezentaci uměleckých prací studentů a profily absolventů. Dozvíte se, jak se Akademie Tabor vyvíjela, o co v současnosti usiluje a kam směřuje. Představíme Vám důležité aktivity, na kterých se Akademie Tabor podílela a kde dnes působí její absolventi.

Zájemcům o studium umožňujeme po předchozí domluvě na telefonních číslech 731 11 73 70 nebo 233 382 494 zavítat přímo do výuky. Rovněž je možné s denními či dálkovými studenty spoluprožít i celou výukovou epochu. Již vypsané pozvánky na jednotlivé epochy sledujte také v sekci „Kulturní akce, semináře“.

Reflexe studia Akademie od některých absolventů →
Denní studenti na ročních praxích →
Co píší denní studenti o výuce → 
Jak jsem si našla praxi, ...aneb přání se plní…/ Magdaléna Víchová →

Přijímací pohovory

16. října 2017 od 14:00
(poslední termín k přijetí do studia v tomto školním roce)

Přihlášky zasílejte prosím nejpozději týden před termínem pohovorů. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme přesný čas pohovoru. 

O termínech individuálních přijímacích pohovorů se v kterékoli části roku dozvíte více telefonicky na čísle 731 11 73 70, případně na e-mailu posta@akademietabor.cz. Přijímací pohovory jsou určeny k tomu, abychom se vzájemně seznámili. Prostor je otevřen pro oboustranné otázky. Probíhají v prostorách školy, Španělská 10, Praha 2. Můžete s sebou přinést ukázky Vašich prací (není podmínkou).

Podejte přihlášku (osobně nebo poštou) a zaplaťte poplatek za přijímací řízení (500,- Kč). Používejte, prosím, výhradně původní přihlášku Akademie (ne jiné standardizované přihlášky na VOŠ, VŠ apod.). Přihlášku si můžete vyzvednout ve škole, stáhnout z naší stránky, nebo Vám ji můžeme zaslat poštou. Zasílejte ji společně s fotografií a životopisem psaným vlastní rukou. Poplatek plaťte předem na účet 2200310096/2010 (Fio) nebo složenkou, variabilní symbol je Vaše rodné číslo. Děkujeme.

Přihlášky

Zde si můžete stáhnout přihlášku ke studiu na Akademii Tabor ve formátu pdf. Pokud ji dokážete vytisknout oboustranně, na jeden list A4, uděláte nám radost.

Podmínky přijetí

Každý uchazeč je brán jako individualita. Podmínkou je především středoškolské vzdělání ukončené maturitou a nejlépe dovršení 21 let. Výjimky jsou možné, ale o to více záleží na konkrétním uchazeči a jeho životních zkušenostech. Podstatný je průkazný zájem o studium, manuální zručnost a pohybový talent, což neznamená prokazovat konkrétní schopnost, ale mít chuť něco dělat, hra na libovolný hudební nástroj a zpěv - stačí nebát se začít, orientace v historických kulturních epochách (všeobecný přehled) a schopnost empatie.

Cena studia

Podrobnosti o cenách a způsobech platby naleznete v sekci Členské příspěvky.

Kde nás najdete

Akademie sociálního umění Tabor, Španělská 10, Vinohrady, Praha 2, 120 00