Pedagogicko - terapeutický význam propojení pohybu a řeči

Srdečně Vás zveme na večerní seminář Pedagogicko-terapeutický význam propojení pohybu a řeči, který bude probíhat dva večery 14.2. a 21.2. 2018 od 18:00 v Akademii sociálního umění Tabor.

1. večer 14.2. 2018: Vnímání člověka a jeho gest jako projev jeho osobnosti

2. večer 21.2. 2018: Proměna gest v mluvenou řeč - význam dýchání

Lektorka semináře

Paní Nora Vockerodt se narodila v roce 1949, studovala anthroposofii, divadelní vědu, tvořivou řeč (Sprachgestaltung) a zpěv (Škola pro odhalení hlasu). Je divadelní režisérkou a lektorkou pro obor „Tvořivá řeč a dramatické umění“ na Akademii sociálního umění Tabor v Praze, spolupracuje se Základní školou logopedickou a základní školou praktickou, dlouhodobě se také věnovala práci s dětmi a mládeží. Díky svým zkušenostem dokáže intenzivně pracovat s řečí a řeč napravovat, často také pracuje s gesty a jejich významem - jak pro divadelní projev, tak pro pedagogicko - terapeutickou oblast.

Ano, to mne zajímá, chci se přihlásit »

Pro koho

Seminář je určen pro ty, kteří pracují v pedagogickém či terapeutickém oboru, zároveň pro všechny, kteří chtějí nabýt jistoty ve svém vlastním projevu a kultivovat svou řeč.

Místo setkání

Akademie sociálního umění TABOR, Španělská 10, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Vchod recepcí z ulice Na Smetance (bezbariérový vstup). Zobrazit na google maps »

Cena a organizační info

250,- Kč za jedno setkání (pro členy Akademie a studenty 180 Kč).

Výše poplatku by neměla být pro zájemce překážkou v účasti na seminárním cyklu, individuální dohody jsou možné.

Prosíme, přineste si pohodlné oblečení a měkkou obuv na cvičení.

Pro účast na semináři je nutné přihlášení přes webový formulář nebo na posta@akademietabor.cz, usnadníte nám tím organizaci, děkujeme... 

Přihlášení do semináře

Nejsnáze se do semináře přihlásíte online pomocí webového formuláře. Ano, chci se přihlásit nyní »

Dále se můžete přihlásit i mailem a to na adresu posta@akademietabor.cz nebo telefonicky na číslech 233 382 492, 739 030 668, 731 117 370 . Prosíme, vždy uveďte: jméno, příjmení, trvalé bydliště a kontakt (telefon nebo mail).

Závazná příhláška do semináře Pedagogicko - terapeutický význam propojení pohybu a řeči

Přihláška* = povinné pro vyplnění

Další semináře

Seznamte se i s ostatními semináři pro veřejnost: