Pro zájemce o studium

Chci studovat...co dál?

Dny otevřených dvěří a návštěva výuky

Máte-li zájem podívat se do Akademie, prohovořit co potřebujete, napište nám na posta@akademietabor.cz nebo zavolejte na 731 117 370, 721 442 190 a domluvíme se na konkrétním datu setkání, děkujeme za pochopení. Dny otevřených dveří probíhají v prostorách Akademie Tabor, Prokopská 8, Praha 1 a začínají přesně v 15:00 hod.

V rámci dne otevřených dveří máte možnost prohlédnout si prostory Akademie a ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. Dozvíte se, jak se Akademie Tabor vyvíjela, o co v současnosti usiluje a kam směřuje. Představíme Vám důležité aktivity, na kterých se Akademie Tabor podílela a kde dnes působí její absolventi.

Zájemcům o studium umožňujeme po předchozí domluvě na tel. 731 117 370, 721 442 190 prožít se studenty Akademie výukovou epochu zahraničních lektorů a některé předměty. Již vypsané pozvánky na jednotlivé epochy sledujte také v sekci Semináře a workshopy

Reflexe studia od některých absolventů najdete zde: Reference studentů.

Přijímací pohovory ke studiu v roce 2023/2024

3. října 2023 pro obor Léčebná pedagogika a Osobnostně transformační studium
Přihlášky zasílejte prosím nejpozději týden před termínem pohovorů. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme přesný čas pohovoru. 

O termínech individuálních přijímacích pohovorů se v kterékoli části roku dozvíte více telefonicky na čísle 731 11 73 70, případně na e-mailu posta@akademietabor.cz. Přijímací pohovory jsou určeny k tomu, abychom se vzájemně seznámili. Prostor je otevřen pro oboustranné otázky. Probíhají v prostorách školy, Prokopská 8, Praha 1. Můžete s sebou přinést ukázky Vašich prací (není podmínkou).

Podejte přihlášku (osobně nebo poštou) a zaplaťte poplatek za přijímací řízení (500,- Kč). Používejte, prosím, výhradně původní přihlášku Akademie (ne jiné standardizované přihlášky na VOŠ, VŠ apod.). Přihlášku si můžete vyzvednout ve škole, stáhnout z naší stránky, nebo Vám ji můžeme zaslat poštou. Zasílejte ji společně s fotografií a životopisem psaným vlastní rukou. Poplatek plaťte předem na účet 2200310096/2010 (Fio) nebo složenkouvariabilní symbol je Vaše rodné číslo. Děkujeme. 

Ceny studia

Podrobnosti o cenách a způsobech platby naleznete v sekci Ceny studia - členské příspěvky

Kde nás najdete

Akademie sociálního umění Tabor, Prokopská 8, Malá Strana, Praha 1, 11800

Přihláška

Níže si můžete stáhnout přihlášku ke studiu na Akademii Tabor ve formátu pdf. Pokud ji dokážete vytisknout oboustranně, na jeden list A4, uděláte nám radost.