Pro zájemce o studium

Chci studovat...co dál?

Dny otevřených dvěří a návštěva výuky
3. března 2020 od 16.00 hod.

Dny otevřených dveří probíhají v prostorách Akademie Tabor, Španělská 1073/10, Praha 2. Den otevřených dveří začíná skutečně v uvedenou hodinu. Přijdete-li později, uniknou Vám podstatná sdělení. Zájemci se mohou domluvit i na individuální návštěvě na tel. 731 117 370. 

V rámci dne otevřených dveří máte možnost setkat se s lektory a studenty Akademie Tabor, ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. Máme pro Vás připravenu prezentaci uměleckých prací studentů a profily absolventů. Dozvíte se, jak se Akademie Tabor vyvíjela, o co v současnosti usiluje a kam směřuje. Představíme Vám důležité aktivity, na kterých se Akademie Tabor podílela a kde dnes působí její absolventi.

Zájemcům o studium umožňujeme po předchozí domluvě na telefonních číslech 731 11 73 70 nebo 233 382 494 zavítat přímo do výuky. Rovněž je možné s denními či dálkovými studenty spoluprožít i celou výukovou epochu. Již vypsané pozvánky na jednotlivé epochy sledujte také v sekci Semináře a workshopy

Reflexe studia od některých absolventů najdete zde: Reference studentů, Co píší studenti o výuce, Zprávy studentů z praxí

Přijímací pohovory ke studiu v roce 2020/2021
18. března 2020

Přihlášky zasílejte prosím nejpozději týden před termínem pohovorů. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme přesný čas pohovoru. 

O termínech individuálních přijímacích pohovorů se v kterékoli části roku dozvíte více telefonicky na čísle 731 11 73 70, případně na e-mailu posta@akademietabor.cz. Přijímací pohovory jsou určeny k tomu, abychom se vzájemně seznámili. Prostor je otevřen pro oboustranné otázky. Probíhají v prostorách školy, Španělská 10, Praha 2. Můžete s sebou přinést ukázky Vašich prací (není podmínkou).

Podejte přihlášku (osobně nebo poštou) a zaplaťte poplatek za přijímací řízení (500,- Kč). Používejte, prosím, výhradně původní přihlášku Akademie (ne jiné standardizované přihlášky na VOŠ, VŠ apod.). Přihlášku si můžete vyzvednout ve škole, stáhnout z naší stránky, nebo Vám ji můžeme zaslat poštou. Zasílejte ji společně s fotografií a životopisem psaným vlastní rukou. Poplatek plaťte předem na účet 2200310096/2010 (Fio) nebo složenkouvariabilní symbol je Vaše rodné číslo. Děkujeme. 

Ceny studia

Podrobnosti o cenách a způsobech platby naleznete v sekci Ceny studia - členské příspěvky

Kde nás najdete

Akademie sociálního umění Tabor, Španělská 10, Vinohrady, Praha 2, 120 00

Přihláška

Níže si můžete stáhnout přihlášku ke studiu na Akademii Tabor ve formátu pdf. Pokud ji dokážete vytisknout oboustranně, na jeden list A4, uděláte nám radost.