Pro zájemce o studium

Chci studovat...co dál?

Dny otevřených dvěří a návštěva výuky

7. května 2024 od 16.00hod. do 17.30hod.
Dny otevřených dveří probíhají v prostorách Akademie Tabor, Prokopská 8, Praha 1 a začínají přesně v 16:00 hod.

Máte-li zájem přijít na den otevřených dveří, napište nám prosím na posta@akademietabor.cz nebo zavolejte na 731 117 370, 721 442 190, děkujeme.
V rámci dne otevřených dveří máte možnost prohlédnout si prostory Akademie a ptát se na cokoliv, co Vás zajímá. Dozvíte se, jak se Akademie Tabor vyvíjela, o co v současnosti usiluje a kam směřuje. Představíme Vám důležité aktivity, na kterých se Akademie Tabor podílela a kde dnes působí její absolventi.

Reflexe studia od některých absolventů najdete zde: Reference studentů.

Přijímací pohovory ke studiu v roce 2024/2025

18. června 2024 pro obor Léčebná pedagogika a Osobnostně transformační studium
26. června pro obor Nauka o Psyché a Logu

Přihlášky zasílejte prosím nejpozději týden před termínem pohovorů. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme přesný čas pohovoru. Přijímací pohovory jsou určeny k tomu, abychom se vzájemně seznámili. Prostor je otevřen pro oboustranné otázky. Probíhají v prostorách školy, Prokopská 8, Praha 1. Můžete s sebou přinést ukázky Vašich prací (není podmínkou).

Podejte přihlášku (osobně nebo poštou) a zaplaťte poplatek za přijímací řízení (500,- Kč). Používejte, prosím, výhradně původní přihlášku Akademie (ne jiné standardizované přihlášky na VOŠ, VŠ apod.). Přihlášku si můžete vyzvednout ve škole, stáhnout z naší stránky, nebo Vám ji můžeme zaslat poštou. Zasílejte ji společně s fotografií a životopisem psaným vlastní rukou. Poplatek plaťte předem na účet 2200310096/2010 (Fio) nebo složenkouvariabilní symbol je Vaše rodné číslo. Děkujeme. 

Ceny studia

Podrobnosti o cenách a způsobech platby naleznete v sekci Ceny studia - členské příspěvky

Kde nás najdete

Akademie sociálního umění Tabor, Prokopská 8, Malá Strana, Praha 1, 11800

Přihláška

Níže si můžete stáhnout přihlášku ke studiu na Akademii Tabor ve formátu pdf. Pokud ji dokážete vytisknout oboustranně, na jeden list A4, uděláte nám radost.