Akreditace a členství v zahraničních organizacích

Anthroposophic Council for Inclusive Social Development

Akademie je od oku 2007 opětovně akreditována Konferencí pro léčebnou pedagogiku a sociální terapii (Anthroposophic Council for Inclusive Social Development), která je součástí Lékařské sekce při Svobodné vysoké škole pro duchovní vědu v Goetheanu ve švýcarském Dornachu. 

Anthroposophic Council for Inclusive Social Development v září 2018 Akademii sociálního umění Tabor reakreditoval v oblasti léčebné pedagogiky a sociální terapie jako "vzdělávací instituce na anthroosofických základech".

Tímto uznáním se Akademie Tabor opět řadí do sítě anthroposofických vzdělávacích organizací a nadále je členem The Internatoinal Training Group, která se každoročně schází v Kasselu a s ostatními státy tak spolupracuje na vývoji a otázkách anthroposofického léčebně - pedagogického vzdělávání.

ECCE

Prostřednictvím českého Spolku pro léčebnou pedagogiku a sociální terapii je Akademie členem ECCE (European Co-operation in Anthroposofical Curative Education and Social Therapy ) - Evropské rady pro léčebnou pedagogiku a sociální terapii se sídlem v Holandsku.

Soubory ke stažení