Letní umělecký workshop arteterapie

14. a 15. července 2023

Zveme vás na letní umělecký workshop Arteterapie. Workshop je nahlédnutím do Arteterapie - technik, se kterými pracuje (akvarel, suchý pastel, hlína…) a procesů, které rozvíjí.  

Arteterapie spojuje umění, uměleckou tvorbu a terapeutické procesy a rozvíjí schopnost vidět, vnímat a rozumět člověku v jeho souvztažnosti se světem. Smyslem tohoto působení je schopnost přiblížit se jak k sobě samému, tak k ostatním, proto zde velkou roli hraje také proces sebepoznávací. Workshop je určen pro každého, kdo má chuť tvořit a intenzivně se ponořit do uměleckého procesu.

Lektor
Bc. Ada Rosin, dipl. Arteterapeut

Ada Rosin studovala umění a speciální pedagogiku v Izraeli (Kaye College for Education, Beer Sheva), poté v Německu (College for Art Therapy, Blaubeuren) pokračovala ve studiu arteterapie. Má bohaté terapeutické zkušenosti při práci v sociálních zařízeních zejména s lidmi s mentálním postižením a na klinikách v mnoha zemích (Velká Británie, Německo, Švýcarsko, Izrael), kde také pracovala s lidmi s rakovinou. V roce 2012 vedla první antroposofické studium umělecké terapie v ČR na Akademii sociálního umění Tabor. Poté vedla arteterapeutické prosemináře a v roce 2018 další běh studia. V současné době se věnuje lektorování, vedení kurzů a individuální práci.

Workshop bude probíhat v Akademii sociálního umění Tabor (Prokopská 8, Praha 1, 118 00) v termínu 14.7. - 15.7. 2023
Pátek 17:00 hod. – 20:00 hod., Sobota 9:00 hod. – 18:00 hod.

Cena workshopu:
2700,- Kč - přihlášení do 31. května
3000Kč,- - přihlášení do 3. července
Platbu prosím posílejte na účet 2200310096/2010 (Fio), do poznámky uveďte Vaše jméno a název workshopu.

Veškerý výtvarný materiál bude k dispozici na místě.
Přihlašujte se prosím na posta@akademietabor.cz

Přihlásit se - Letní umělecký workshop arteterapie